ANA SAYFA      KURUMSAL      ÜRÜNLER      HABERLER      İNSAN KAYNAKLARI      İLETİŞİM TR   |   EN
Ürün Kategorileri
  Dikili Tip Kabinler
  Server Kabinleri
  Duvar Tipi Kabinler
  Açık Tip Kabinler
  PC Kabinleri
  Güvenlik Kabinleri
  Outdoor Kabinleri
  Özel Üretim Kabinler
  Data Center ( Veri Merkezi )
  Aksesuarlar
Outdoor Kabinleri
Outdoor Kabinleri
Harici tip dış ortam kabinetlerinde, ihtiyacı karşılayacak boyutlarda tamemen kaynaksız yapı,extrüze aliminyum profil kontrüksüyon olarak projeye özel üretim yapılmaktadır.

Doğal hava sirkülasyonlu çift cidar aliminyum kapılar ve paneller izalasyon malzemeli olarak üretilmektedir.Sağlam ve dayanıklı özel profil yapısı, fiziksel darbelere ve vandalizme karşı üstün koruma sağlar.

Kullanım Alanları
  • Enerji Dağıtım Sistemleri Güvenlik Sistemleri BT Çözümleri, telekom sektörü , ulaşım ve trafik kontrol sistemleri, endüstriyel kullanım.

  • EN 60529 standardına uygun IP55 koruma sınıfında toz ve su girişini engeller. Fan ve filtre uygulamalarında IP54 sınıfı koruma sağlar.

  • 1,5 mm sacdan üretilen monoblok kaynaklı yapı üzerine uygulanan Ral 7035 açık gri epoksi polyester elektrostatik toz boya ile en yüksek korozyon direnci sağlanır.

  • Koruma kapaklı ve filtreli taze hava girişleri ile sıcak hava çıkışları pasif havalandırma olanağı sunar ve standart olarak kabinet ile birlikte verilir. İstek üzerine filtrelere, cebri havalandırma için fan takılabilir.
Copyright © tumrack - 2013. Tüm hakları saklıdır. tasarım ve uygulama: plusmax.com