tumrack 2000 yılında, ticari hayatımızın önemli merkezlerinden olan İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuş bir şirketler topluluğudur. 

Makine teknolojileri alanında faaliyet gösteren TEKNOFİNSTEEL, bütün sektörlere elektrik panosu üretimi yapan TÜMTES, İstanbul’da Perpa Ticaret Merkezi’nde satış mağazası ile pazarlama ve satış şirketi Simel Elektromekanik grup içinde yer alan kardeş kuruluşlardır.

Üretimde kullandığı makine ve tesislerin büyük bir bölümünün imalatını bünyesinde gerçekleştiren, 15 yılı aşkın bilgi birikimini ve deneyimlerini yurtdışına da ihraç eden tumrack bilişim sektörünün ihtiyacı olan 19” rack kabinet ve datacenter üretimi yapmakta olup özel çelik konstrüksiyon profilli rack kabinet ve aksesuarlarının zengin çeşitliliği ile telekomünikasyon ve bilgisayar sektörüne standart ürünlerin yanı sıra müşteri ihtiyaçlarını projelendirerek tasarım ve imalat gerçekleştirmektedir.

tumrack, üretimin her aşamasında ileri teknoloji kullanarak ve robotla kaynaklı üretim ile sektörde öncü kuruluşlardan olup;

-Danışma ve teknik destek

-Müşteri odaklı oluşum

-3D Tasarım önerileri

-Modern makinelerimiz tarafından esnek ve verimli üretim

-İyi tasarım ve kullanım kolaylığı için çeşitli olanak sağlar.

Ürünlerimiz CE DIN EN ISO 9001  Kalite güvence sistemi kapsamındadır.